«Робот прийде, порядок наведе» У Львові дискутували про машини та людей (Коментарі)

На першому засіданні «Дискусійного клубу» говорили про те, хто прийматиме рішення у майбутньому – людина чи машина.

Захід організували випускники «Української академії лідерства». Під час навчання в УАЛ студенти часто дискутували на різні футурологічні теми, в тому числі про майбутню взаємодії людей та машин. Тож після випуску, молоді активісти вирішили продовжити ці дискусії вже для більш широкого кола жителів міста.

Під час події організатори та гості обговорювали книгу «Майбутнє розуму», футуриста Мічуо Кайку, розповіла Ірина Шевчук, випускниця академії.

Читати також:  ФК "Карпати" здобув особливі умови оренди стадіону "Україна"

Ця дискусія є ґрунтовно-філософська, оскільки базується довкола таких проблем, як людина та свідомість. Важливе питання тут – наскільки людина може наблизитися до машини. І в цьому сенсі важливо розуміти, що таке людина, що таке свідомість, як ми знаємо, що маємо доступ до свідомості. Про це розповіла пані Орися Біла, завідувачка кафедри філософії Українського католицького університету.

Під час розмов також підняли тему штучного інтелекту. За словами філософині, самі інженери поки визнають, що це питання – поки імітація і йдеться тільки про певний праобраз, обчислювальну машину, яка поки вдало імітує інтелект.

Читати також:  Про сучасні новини Львова

Як зазначають організатори до проектів «Дискусійного клубу» можна долучатися.

Що потрібно:

  • заповнити анкету за посиланням
  • після заповнення вам на електронну скриньку будуть надіслані всі необхідні матеріали для прочитання.
  • вхід вільний (навіть якщо запізно дізналися, але бажаєте долучитися, то все одно чекаємо на Вас).

Слідкувати за подіями дискусійного клубу можна за посиланням

Syla.news

437 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up