Закерзоння, яке варто пам’ятати: у Львові покажуть фільм “Евакуйовані назавжди”

Після успішного допрем’єрного показу фільму у Центрі імені митрополита Андрея Шептицького, автори стрічки презентують повну версію  6 березня у львівському кінотеатрі “Кінопалац”.

Фільм про переселенців із Закерзоння – це історична подія, на яку з нетерпінням чекають не лише у Львові, а й у інших містах України. Під час прем’єри в Івано-Франківському кінотеатрі зібралось удвічі більше глядачів, аніж вміщує зал – близько 300 осіб, адже знати історію власного народу – це обов’язок кожного українця.

Читати також:  Студентам-географам показали фільм «Евакуйовані назавжди» (коментарі)

В основі сюжету – розповідь про депортованих із Закерзоння українців, які сьогодні  проживають в с. Терновиця Тисменицького р-ну Івано-Франківської обл. Саме це село в 1950-80-хх роках було потужним осередком підпільної греко-католицької  церкви всієї околиці.

Як розповідають творці фільму, цей фільм має на меті зберегти пам’ять про нашу національну та духовну ідентичність, передаючи наступним поколінням свідчення людей, які пережили страшні випробування і при цьому залишились вірними українському народу та УГКЦ.

Фільм зворушив не лише тих, хто пережив страшні події 40-х років минулого століття, а й молодих глядачів, які вперше дізнались про те, яким було життя переселенців під час проведення військової операції “Вісла”.

Читати також:  Фільм про депортованих українців "Евакуйовані назавжди" виходить на великі екрани

Прем’єрний показ документально-історичної стрічки “Евакуйовані назавжди” у Львові відбудеться 6 березня 2018 року о 17:30 у кінотеатрі “Кінопалац”, що на вул. Театральній, 22.

Вхід безкоштовний за запрошеннями – реєстрація обов’язкова https://goo.gl/6WxSFv

Syla.news

671 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up