Депутати попросили світ не визнавати вибори Путіна

Верховна Рада ухвалила постанову про звернення до міжнародного співтовариства не визнавати російські вибори в Криму.

Документ підтримали 255 нардепів, передає “Gazeta.ua

Результати голосування за постанову про звернення ВР до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму
Результати голосування за постанову про звернення ВР до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму

Показово не голосували за постанову вся фракція “Опозиційного блоку” та майже у повному складі “Воля народу” і “Відродження”.

“Режим хунти, який захопив владу у Кремлі і перепризначає себе через так звані вибори президента, ігнорує міжнародне право і намагається зробити це легітимним. Щоб цього не відбулося, український парламент і всі міжнародні організації мають рішуче засудити ці вибори, не визнавати їх на території, яка належить Україні… Вони мають бути не визнаними в кожній цивілізованій країні. Голосуючи за це звернення, ми маємо зробити неможливим проведення виборів президента Путіна 2018 року на території України”, – сказав перед голосуванням член комітету з питань національної безпеки і оборони.

Читати також:  Виборчі дільниці закрито

Syla.news

425 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up