«Стан протидії злочинності на території Львівської області упродовж 2017 року»

«Стан протидії злочинності на території Львівської області упродовж 2017 року»

Боротьба із злочинністю у минулому році завдала збитків міському бюджету на суму 21 млн гривень. З них відшкодовано державі 8,7 арешту на майно – 27 мільйонів гривень.

У минулому році прокуратура та слідчий підрозділ Нацполіції завершили розслідування 112 кримінальних справ, пов’язаних із корупцією, розповідає прокурор Львівської області Квятківський Юрій Вікторович.

Одним із способів профілактики та ліквідації злочинної діяльності є якісна робота правоохоронних органів та відповідне покарання за вчинені злочини, розповідає Юрій Квятківський.

Читати також:  На Львівщині з'являться мобільні бригади допомоги постраждалим від насильства

У 2017 році з 54-х вироків, впроваджених до 80 осіб, покарання у вигляді позбавлення волі отримали лише 8. Такі дії з боку прокуратури та поліції, за словами Юрія Вікторовича, дають можливість злочинцям продовжувати свою кримінальну діяльність.

Порівняно із 2016 роком, робота із розкриття злочинів у 2017 році покращилась на 10%. Проте правоохоронні органи, зазначає Юрій Вікторович, досі не приділяють достатньої уваги важким кримінальним злочинам.

Рівень злочинності у Львівській області знизився із 145 випадків у 2016 році  до 108 у 2017-му, повідомив Юрій Квятківський. Злочини, пов’язані із викраденням автівок на Львівщині зріс на 24%, тоді як в Україні ці показники знизилась.

Читати також:  У прокуратурі вимагають заарештувати Мангера

Кількість незаконного перевезення наркотичних речовин через кордон України минулого року – 10 випадків. Прокуратура розглянула 732 кримінальних впроваджень щодо використання та розповсюдження речовин на території держави.

Загалом, на розгляді прокуратури Львівської області перебуває 49 тисяч кримінальних впроваджень.

Syl.news

Коментувати

657 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up