Вибори президента Росії: чого слід очікувати?

18 березня 2018 року відбудуться чергові вибори президента Російської Федерації. Громадяни знову обиратимуть людину, яка має очолити їх народ. Чи зможуть вони проголосувати за гідного кандидата цього разу?

Починаючи із 1999 року, владу тримала в своїх руках команда Путіна. За ці 19 років вони змогли розбудувати чітку ієрархізовану систему, що дозволила цілковито монополізувати прийняття політичних рішень у внутрішній та зовнішній політиці держави.

Будь-які намагання опозиційних сил легальними чи напівлегальними діями змінити ситуацію зазнавали невдачі. Система цілком поглинала їх та не давала можливості прийти до влади.

Яскравим прикладом може слугувати вбивство Бориса Нємцова. Ця людина була чи не найбільшим ворогом  Путіна останніми роками. Опубліковані доповіді, що визнавали присутність російських військовослужбовців на сході України  та організація антивладних мітингів були останньою краплею для керівництва Росії. Цим вбивством вони показали, що будь-яке зазіхання на отримання влади є неможливим.

Наступним ворогом та конкурентом для Путіна був Олексій Навальний. Розуміючи, що допускаючи цю людину до участі в змаганнях за посаду президента, він наштовхує себе на ризики. На цей раз вбивство не зійде просто так з рук, адже це загострить ситуацію серед населення та викличе проблеми у світовій спільноті. Тому було прийняте рішення не допустити Олексія Навального до виборів за рахунок непогашеної судимості, яку вони ж самі брудними шляхами “пришили”.

На сайті ЦВК Російської Федерації зареєстровано 8 кандидатів. Здебільшого вони поділяють ідеї лівого спрямування. Винятком є лише Ксенія Собчак, яка йшла на вибори з гаслом “Проти всіх”. Таким чином вона показує свій протест кандидатам та будує імідж опозиціонерки.

На фоні усіх них Путін виглядає поміркованим центристом, який прагне стабільності в Державі. Під час щорічної прес-конференції він сказав: “І ви хочете, щоб такі як Саакашвілі дестабілізували ситуацію в державі? Ви хочете, щоб ми жили від одного Майдану до іншого? Щоб в нас були спроби державних переворотів?”. Цими словами він наводить страх на громадян, та схиляє в свій бік їхні голоси.

Є версія, що Ксенія Собчак спеціально грає свою роль, за вимогою теперішнього президента, для фіктивного показу боротьби демократичних сил в державі. Ще в 90-х роках Путін співпрацював та був близьким товаришем тодішнього мера Санкт-Петербургу Анатолієм Собчак, який є батьком Ксенії.

Беручи до уваги, що справжньої конкуренції на майбутніх президентських виборах Путіну ніхто не може скласти, а також що в його руках абсолютно увесь адміністративний ресурс, то перемога є неминучою.

Валентин Балагура для Syla.news

738 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up