“Серце мами Гонгадзе” номіновано на український “Оскар”

Фільм режисера В’ячеслава Бігуна про легендарну жінку та люблячу маму Лесю Гозгадзе відібрано для участі у номінації національної кінопремії “Золота дзига”.

Чи не вперше до відбору української кіноакадемії потрапила і львівська стрічка. Загалом до участі у конкурсі було відібрано 59 кінострічок українських режисерів із 77 поданих робіт.

Фільм  В’ячеслава Бігуна “Серце мами Гонгадзе” був створений у вересні 2012 році.  Головна героїня стрічки – мама журналіста та громадського діяча Георгія Гонгадзе, яка розповіла про власну історію кохання, про виховання та безмежну любов до сина.

У фільмі використано музику відомих львівських та грузинських авторів, які, дізнавшись про ідею створення документальної стрічки про Лесю Гонгадзе, одразу ж погодились на співпрацю, розповідає режисер фільму В’ячеслав Бігун.

Допрем’єрні покази кінострічки відбувались протягом листопада 2017 року у львівських кінотеатрах та навчальних закладах, зокрема, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, де тривалий час працювала пані Леся.

Отримати більше інформації про фільм та дату показів можна на офіційній сторінці режисера у Facebook.

Нагадаємо, переможця кінопремії буде оголошено 20 квітня у Києві.

Syla.news

599 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up