Волонтери та поліція замальовували рекламу наркотиків у Львові (Коментарі)

15 лютого активісти громадських організацій «Вільні Люди», «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»  разом з поліцією розпочали кампанію «Стоп наркотик». Вони зафарбовуватимуть рекламу наркотичних речовин на стінах міста.

Кампанія розпочалася 6 грудня. Громадські активісти повідомили у соцмережах про велику кількість рекламних графіті на стінах львівських вулиць. Замальовувати накрографіті взялися волонтери, націоналісти та працівники патрульної поліції. Про це розповів Андрій Бень, співкоординатор акції.

 

Акція відбуватиметься систематично. Правоохоронці та волонтера разом моніторитимуть появу нових написів, оскільки люди старшого покоління не помічають тих написів, але шкільна та студентська молодь чудово розуміє, про що мова і тому може стати жертвою наркоторгівлі. Саме тому, крім замалювання написів, важливо аби відбувалася робота по заблокуванню інтернет-ресурсів, через які відбувається продаж наркотиків. На цьому наголосив Назар Франчук, заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова.

 

Громадські активісти та поліцейські заявляють, що зловити самих наркоторговців – майже нереально. По-перше, вони рекламують свої телеграм-канали, через які робиться продаж, на стінах вулиць. По-друге – телеграм є найбільш захищеною соціальною мережею і ні кіберполіція, ні СБУ не можуть вичислити продавців опіуму. По-третє, домовленості про купівлю-продаж відбуваються в закритих чатах, після чого людина, яка бажає купити траву чи таблетки перекидає гроші на рахунок продавців, а ті протягом дня надсилають їй фото місцини, де схований наркотик. Про це розповідає Оксана Дацків, співкоординатор кампанії.

Нагадаємо, що 13 лютого відбулася перша хвиля протидії забороненим написам. Моніторингові групи у складі активістів, волонтерів та поліцейських, використовуючи дані карти, замальовуватимуть графіті.

Syla.news

1079 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up