На допомогу дітям-сиротам Львівщини у 2017 році виділили 20 млн. грн. (Коментарі)

На допомогу дітям-сиротам Львівщини у 2017 році виділили 20 млн. грн. (Коментарі)

Служба у справах дітей Львівської облдержадміністрації прозвітувалася за минулий рік роботи. Хоч держава і продовжує фінансувати дитячу соціальну політику, та на Львівщині понад 2 тисячі дітей не мають батьківської опіки.

Служба у справах дітей займається політикою соціального захисту дітей, запобіганням дитячої бездоглядності, профілактикою злочинності серед дітей. На Львівщині проживає близько 500 тисяч дитячого населення і цей показник є одним із найбільших по Україні. Серед них статус дітей сиріт мають трохи менше 1 % дітей.

Обласна влада працює над тим, щоби кожна дитина, яка виховується без батьків, все ж таки потрапляла до сімей, мала опікунів та отримувала повноцінне виховання. Для цього також і працюють будинки сімейного типу. Детально про це розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Читати також:  "100 причин пишатися Львовом" - презентовано книгу

 

Впродовж 2017 року працівниками служб у справах дітей області спільно з працівниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів освіти проведено 1184 профілактичних рейди і виявлено 122 дитини.

Держава підтримує дитячі будинки сімейного типу. Минулого року на їх фінансування було залучено трохи більше 20 мільйонів гривень. Ці кошти пішли на допомогу дітям-сиротам.

 

Крім того, Володимир Лис додав, що за минулий рік у сім’ю повернули 63 дитини, 25 – до навчальних закладів, 27 – влаштували в притулок, 7 – до закладів охорони здоров’я.

За словами Володимира Лиса, під час проведення рейдів виявили 30 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попередили 10 посадових осіб, ініціювали притягнення до відповідальності 15 посадових осіб.

Читати також:  Останній передвиборчий тиждень поліція функціонуватиме цілодобово

Окрім того, обстежили 1783 сім’ї, попередили 1156 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності 337 батьків за неналежне виконання обов’язків.

Як зазначив Володимир Лис, для дітей, які з різних причин опинилися за межами сімейного виховання, в області функціонує притулок для дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

У притулку для дітей служби у справах дітей впродовж 2017 року соціальний захист надали 256 дітям, з Львівської області – 184 дитини, з інших країн – 40. Усього за увесь час функціонування закладу соціальний захист надали 6144 дітям.

Syla.news

649 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up