Місцеві ініціативи львівська влада може фінансувати лише на 50% (Коментарі)

Проекти місцевого розвитку б’ють рекорди за кількістю реєстрації, – повідомляють у Львівській обласній раді. На цьогорічному конкурсі було зареєстровано понад 2 тисячі місцевих ініціатив.

У 2018 році конкурсні проекти на облаштування закладів освіти (школи та садочки) отримали фінансування у розмірі понад 104,25 млн гривень, на вуличне освітлення місто витратило близько 30 млн грн, на охорону здоров’я – 21,88 млн грн, тоді як у минулому році деякі із цих показників були майже на 10 одиниць меншими.

Читати також:  Львів'яни у списку кращих лучників країни

Основну частину фінансування громада повинна проводити самостійно, а також за підтримки благодійників та спонсорів, – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. Згідно із законом, на реалізацію місцевих ініціатив обласна рада може виділити не більше 50% необхідних коштів.

Облаштування закладів освіти, місць відпочинку, освітлення вулиць – такі проекти цього року були найпопулярнішими серед громадських ініціатив, розповідає заступник керуючого справами облради, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко. Проекти спрямовані на забезпечення комфорту його мешканців, тому кошти, зібрані для його реалізації самими мешканцями, є цілком оправдані, переконаний Іван Собко.

Читати також:  Поетичний марафон у Дзизі. Фінал літературного "Співголосся" (фоторепортаж)

Щодо кількості зареєстрованих проектів у Львівській області, то лідером став Яворівський район – 191 проект. Наступними у списку є Сокальський  та Жовківські райони. Там місцеві жителі  запропонували відповідно 144 та 103 проекти по облаштуванню міста.

Syla.news

433 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up