Британія звинуватила Росію в кібератаці “NotPetya”

За минулорічною кібератакою NotPetya, спрямованою проти України і такою, що потім поширилася Європою, стоять безпосереднього російські військові.

Про це заявив міністр британського зовнішньополітичного відомства лорд Ахмад Уїмблодонський, повідомляє “Європейська правда“.

За його словами, рішення Британії покласти на Кремль відповідальність за кібератаку підкреслює той факт, що британський уряд не терпітиме “зловмисну кіберактивність”.

“Уряд Британії вважає, що російський уряд, особливо російські військові, відповідали за руйнівну кібератаку NotPetya” – сказав він.

Читати також:  РФ знову хоче розглянути український закон про мову в Раді Безпеки ООН

“Ці безвідповідальні дії зашкодили організаціям по всій Європі, що коштувало сотні мільйонів фунтів. Кремль поставив Росію в пряме протистояння Заходу, але так не повинно бути. Ми закликаємо Росію бути відповідальним членом міжнародного співтовариства, яким вона претендує бути, а не намагатися таємно підірвати його” – наголосив британський урядовець.

Про кібераку вірусу NotPetya стало відомо 27 червня 2017 року. Шкідлива програма блокувала системи компаній і вимагала для розблокування суму в біткоїнах, еквівалентну $300. Найбільше число постраждалих від вірусу було зафіксовано в Україні. Пізніше повідомлення про атаку вірусу з’явилися в Британії, Італії, США, Чехії, Німеччини та інших країнах.

Читати також:  У Росії заблокували Google

Росія заперечувала свою причетність до кібератаки, стверджуючи, що так само постраждала від вірусу.

Syla.news

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up