У Львові зіркові бібліотекарі святкували день дарування книги (Коментарі)

День дарування книг міська бібліотека для юнацтва святкує вже не перший рік. Але тільки цього річ працівники закладу запросили відомих діячів культури та мистецтва Львівщини до співпраці у рамках цього проекту.

Незабаром бібліотеки перейдуть на електронну форму обслуговування. Зникнуть старі добрі формуляри і весь облік відвідувачів вестиметься комп’юторизовано. Тож, на думку Тетяни Пилипець директорки Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, таке свято – хороший спосіб підтримати бібліотечні традиції, які незабаром стануть історією.

 

Зірковими гостями в ролі бібліотекарів: шоумен – Володимир Перерва (з 13 до 14 год.), тележурналіст- Тарас Гаврик (з 14 до 15 год.), письменниця Галина Вдовиченко (з 15 до 16 год.), директор театру ім. Л. Курбаса – Микола Береза (з 16 до 16:45 год.).

Свято відзначають від 2012 року, воно об’єднує всіх, хто дарує книжки дітям і вчить їх любити читання. За три роки ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників.

День дарування книг вигадала американка Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують одне одному книжки. Згодом це починання підтримали у всьому світі.

Syla.news

159 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up