4 проекти Громадського бюджету отримали 700 тисяч гривень (Коментарі)

На реалізацію чотирьох проектів-переможців Громадського бюджету м. Львова було виділено 677,7 тис. грн.

Минулий рік характерний спільною роботою в реалізації багатьох громадських ініціатив, – розповів в.о. голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин. У 2016 році Львівська міська рада впровадила програму громадських проектів, яка дозволила мешканцям взяти участь в поліпшенні життя міста.

Отримані з державного бюджету кошти витратили на капітальний ремонт та облаштування таких вулиць Львова:  від вул. Тролейбусної, 7 до будинку № 33 на вул. Рубчака;  капітальний ремонт міжквартального проїзду від будинку №63 до будинку №69 на вул. Академіка Рудницького; капітальний ремонт тротуару на вул. Повстанській, 12-а, 12-б; та облаштування громадського простору на вул. Остроградських, 2, 10, 12 (капітальний ремонт)», – розповів Орест Тимчишин.

Також Орест Тимчишин наголосив, що цьогорічне фінасування об’єднаних територіальних громад проводитиметься за рахунок держбюджету.

За минулий рік у районну адміністрацію надійшло 20 383 звернень, із них 11 466 – з “гарячої” лінії міста. На особистий прийом до високопосадовців потрапив 241 мешканець.

Від платників податків у 2017 році надійшло понад 1,5 млрд гривень, з яких більше третини перераховано у Державний бюджет.

Syla.news

112 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up