39 пар зареєстрували шлюб на день св. Валентина

Кількість подібних пар на Львівщині становить майже 150.

У середу, 14 лютого, у міському відділі реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), що розташований на вул. Івана Франка, 157, зареєстрували шлюб 39 пар. Однією з них є молодята Павло та Соломія. Цю дату церемонії вони обрали не лише через те, що сьогодні – День закоханих, повідомляє “Захід.нет“.

«Якраз чотири роки тому ми почали зустрічатися. Просто тепер вирішили зареєструвати наші стосунки офіційно. Тому тішимося щастю. За цей час зрозуміли, що головне у коханні – це терпіння та взаємоповага», – зізналися Соломія та Павло.

Реєстрацію шлюбів саме у День закоханих зініціювало Міністерство юстиції. Тому обрядові церемонії у межах акції «Кохання поза часом» 14 лютого влаштовують у всіх містах України.

«Упродовж цілого дня і до опівночі ми приймаємо заяви на одруження. У Львівській області намір зареєструвати шлюб виявили 149 пар, у міському РАЦСі – 39 пар, а послугою «Шлюб за добу» вирішили скористатися 11 пар», – розповіла керівниця обласного управління юстиції Іванна Смачило.

Нагадаємо, зареєструвати «Шлюб за добу» наречені можуть у трьох локаціях Львова: у Шевченківському гаю, на «Арені Львів» та в аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Syla.news

119 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up