В Євросоюзі скасовано банківську таємницю

В Європейському Союзі (ЄС) відмовилися від банківської таємниці, і тепер податковим органам буде відомо про будь-який відкритий рахунок.

Про це повідомив єврокомісар з економіки та фінансів П’єр Московісі, передає nv.ua. “З банківською таємницею в Європі покінчено. Якщо хтось володіє рахунком у Швейцарії, відбувається автоматичний обмін інформацією, тобто ми про це відразу дізнаємося”, – заявив він.

Московісі також зазначив, що домовленості про обмін інформацією були підписані також з Ліхтенштейном, Сан-Марино, Андоррою і Монако.

Зазначимо, що рада міністрів економіки і фінансів країн ЄС схвалив рішення збільшити список доходів платників податків ЄС, за якими податкові органи повинні автоматично обмінюватися інформацією – про відсотки, дивіденди, виторг від продажу фінансових активів, а також відомості про залишки на рахунках.

Раніше Московісі підкреслював, що, попри відсутність європейських країн в схваленому ЄС чорному списку “податкових гаваней”, в Європі все ще залишаються “чорні діри” в сфері податкового адміністрування.

Syla.news

173 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up