У Львові за кошти ЄС створять освітньо-промисловий центр (Коментарі)

На Львівщині впродовж найближчих двох років за кошти Європейського союзу реалізують 8 інвестиційних проектів. Одним із них стане створення освітньо-промислового хабу.

Загалом проекти допомагатимуть розвиватися малому бізнесу нашої області. У світлі того, що сьогодні відбувається державне скорочення і закриття професійно-технічних навчальних закладів, облдержадміністрація спільно з місцевими вищими навчальними закладами розробила проект підтримки професійно-технічної освіти. У рамках проекту створять освітньо-промисловий хаб. Це буде центр розвитку економіки Львівщини, який здійснюватиме аналітичні дослідження та консалтингову діяльність.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Загалом, за підсумками першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, на реалізацію 8 проектів Львівщина отримає 109 млн гривень, ще 9 млн гривень – це співфінансування з місцевих бюджетів.

Syla.news

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up