Майже 14 тисяч учасників АТО Львівщини отримали документи на землю (Коментарі)

Дозволи на розроблення проектів землеустрою по видачі земельних ділянок отримали 13765 учасників АТО Львівщини.

На території Львівської області створили реєстр забезпечення соціальними гарантіями учасників АТО. Відповідно до нього, на обліку перебуває 12 тисяч 123 мобілізованих учасники АТО. Найбільше земельних ділянок надали на території Пустомитівського району – 1880, повідомила т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Оксана Ткачук.

Зокрема на розроблення проектів землеустрою для ведення садівництва – 5959 особам, під житлове будівництво – 4642, для ведення сільського господарства – 2781, для дачного будівництва – 383.

Керівництво Львівської ОДА вважає, що необхідно збільшувати кількість видачі земельних ділянок. Цей процес, на думку Ірини Грак, заступниці голови ОДА, гальмують районні органи влади.

У статистиці ОДА йде мова, що на розроблення проектів землеустрою для ведення садівництва документи зроблено 5959 особам, під житлове будівництво – 4642, для ведення сільського господарства – 2781, для дачного будівництва – 383.

Syla.news

127 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up