Гурт “Мандри” стане платформою для творчих проектів (Коментарі)

Новий альбом гурту “Мандри” в рамках ювілейного туру “Час Летить” став своєрідним підсумком 20-літньої творчої діяльності. Як розповів соліст гурту Сергій Фоменко, відтепер “Мандри” займатимуться не лише музикою, а й стануть культурною платформою для творчих проектів “Інтерколор-Україна”.

До створення альбому долучились такі відомі українські виконавці як гурт “The Вйо”, Президентський симфонічний оркестр, композитор Сергій Сидоров, автор саундтреку до фільму “Сторожова застава” та інші. У цьому, за словами, і полягає нова концепція гурту “Мандри”.

Зйомки кліпу до однієї з пісень відбуватимуться у Львові, повідомив фронтмен гурту.

Останні чотири роки Сергій “Фома” Фоменко займався міжнародною виставкою “Майдан України – шлях до свободи”, яку вже побачили у Німеччині, Британії, Сполучених Штатах Америки. Зокрема, в університеті Вашингтона, Єльському університеті та конгресі США.

Як розповів музикант, концепцією виставки є “майдан очима митців”. На його думку, світ повинен глибше бачити Майдан та пов’язані із ним події, і не лише з новин.

З початком воєнних подій на сході України, соліст гурту неодноразово їздив у зону АТО. Тоді ж була співпраця із відомим режисерами Леонідом Кантером та Іваном Яснієм – музикант допоміг із організацією туру по Канаді та США фільму “Добровольці Божої чоти”.

Syla.news

125 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up