Заборона торгівлі у святкові дні: що думають про це львів’яни? (Коментарі)

Нещодавно депутати Старосамбірської райради запропонували проект щодо заборони торгівлі у неділю та святкові дні. Що думають про це мешканці Львова – дізнавались журналісти Syla.news.

За результатами опитування, більшість львів’ян підтримують ініціативу. Частина із них  – через релігійні міркування, для інших такий відпочинок є додатковою нагодою провести час з рідними та близькими.

Думка решти опитаних львів’ян розділилась на “не підтримую” та “байдуже”. Одні вважають, що таке рішення може негативно вплинути на економіку міста, адже продажі у святкові дні приносять найбільший дохід приватним підприємцям. Особливо, якщо мова йде про туристів, які у Львові ладні витрачати чималі суми на сувеніри, одяг та продукти.

Нагадаємо, проект заборони планують винести на наступній сесії Старосамбірської районної ради. Заборона не розповсюджуватиметься на аптеки, автозаправки та магазинів, що торгують хлібом.

Syla.news

157 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up