У МЗС заявили, що Росія досі не виконала жодного пункту мінських домовленостей

Міністерство закордонних справ заявляє, що Росія за 3 роки не виконала жодного пункту комплексу заходів з імплементації «мінських домовленостей».

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Twitter речника МЗС Мар’яни Беци. «12.02.15 – ухвалено Комплекс заходів з імплементації Мінських угод (2014). Жодного пункту РФ не виконала», – написала Беца.

Вона висловила переконання, що РФ «потрібна війна і дестабілізація України».

Нагадаємо, що 5 вересня 2014 року у Мінську відбулися переговори за участю другого президента України Леоніда Кучми, посла Росії в Україні Михайла Зурабова, спецпредставника ОБСЄ Хайді Тальявіні, лідерів бойовиків «ДНР» Олександра Захарченка та Андрія Пургіна, а також тодішнього голови «ЛНР» Ігоря Плотницького.

За підсумками зустрічі між представниками України, «ДНР» і «ЛНР» за участю ОБСЄ було підписано протокол про припинення з 18:00 5 вересня вогню на Донбасі.

12 лютого 2015 року контактна група за погодженням з лідерами «нормандського формату» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) підписала документ, який називається «Комплекс заходів, спрямований на імплементацію Мінських домовленостей».

Syla.news

109 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up