У Львові відкрили інноваційну школу кравецької майстерності (Коментарі)

Відтепер у стінах Львівського ліцею побутового обслуговування  проводитимуть навчання та перепідготовку слухачів кравецького напрямку, організатором яких є інноваційна школа кравецької майстерності LIST.

Дозвіл на відкриття нового центру інноваційного кравецтва професійний ліцей отримав у 2016 році, розповіла його директорка Олександра Максимів. За цей час у кабінетах закладу обладнали 5 кравецьких майстерень, кабінети спецдисциплін цього напряму та створили новий розкрійний цех.

12 лютого ліцей та школа кравецької майстерності уклали угоду щодо подальшої співпраці. Відтепер на базі ліцею проводитиметься набір слухачів щодо навчання майстрів швейної спецальності.

Варто зазначити, що завдяки співпраці із школою, ліцей отримав не лише нові майстерні, а й комп’ютерне обладнання, яке, за словами директорки, значно полегшить навчання та практичні заняття учнів.

Як розповіли організатори заходу, даний проект вирішить проблему нестачі кваліфікованих спеціалістів в галузі легкої промисловості. А також сприятиме інвестиційній привабливості Львівщини у даній сфері.

Syla.news

160 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up