Цікавий факт про чорношкірих спортсменів на зимових олімпіадах

Цікава рубрика від “Глуздогерць“.

Однією з найяскравіших постатей Ігор 1998 року став кенійський лижник Філіп Бойт. Він міг досягти успіхів в бігу, адже його дядько здобув бронзу в Мюнхені-1972 на 800-метровій дистанції. Проте Філіп вирішив спробувати себе в лижному спорті. Незважаючи на те, що він в Нагано фінішував останнім, саме ця гонка прославила кенійця. Олімпійський чемпіон – геніальний Бйорн Делі, відмовився йти на церемонію нагородження, поки не фінішує останній учасник гонки. Кенійця довелося чекати цілих 20 хвилин. Згодом Бойт назвав свого сина на честь Делі. До речі, результат Філіпа був не аж таким кепським, якщо взяти до уваги, що він побачив сніг лише за два роки до Олімпіади.

Після Нагано кенієць став дуже популярним. Nike виділив йому чималенькі грошенята, на які він придбав будинок та відкрив невеликий магазин. У 2002 році Бойт прочитав десятки лекцій в США, на яких він підняв 5000 зелених. І дійсно, головне – не перемога, а участь.

Syla.news

163 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up