На програму житлового будівництва «Власний дім» влада виділила 2,5 млн.грн (Коментарі)

Минулого року на Львівщині 26 сімей отримало кредити за програмою сільського будівництва на селі «Власний дім». Облдержадміністрація виділила на це 2 мільйони 507 тисяч гривень. Про дальший розвиток цієї програми, а також розвитку містобудування говорили 12 лютого на звіті департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Департамент працює по 5 основних напрямках: містобудування, просторове планування, містобудівний кадастр, земельні відносини та охорона культурної спадщини.

Що стосується містобудування, то минулого року департамент працював над реалізацією житлових програм у районах області, допомагав учасникам АТО отримувати земельні ділянки.

За останні три роки департамент збільшив кількість розробок містобудівної документації у три рази порівняно з попередніми періодами. Зокрема, є нововведення у питанні розробки схем планування об’єднаних територіальних громад. Про це детально розповіла т.в.о  директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Оксана Ткачук.

Складовою частиною напрямів роботи Департаменту є програма надання кредитів на придбання та побудову житла.

Однак, на думку заступниці голови ОДА Ірини Гримак, програма молодіжного житлового будівництва є застарілою і потребує перезапуску, а от програма «Власний дім» має динамічні показники розвитку і має продовжувати свою роботу.

Підсумовуючи роботу по містобудівному напряму, Оксана Ткачук зазначила, що На Львівщині створять дорожню карту інвестиційного розвитку області, яка передбачатиме розроблення містобудівних пропозицій  інвестиційного розвитку «точок росту» територій.

Також карта передбачатиме земельний звіт, ділянки, доступність (дороги), інфраструктуру та  ресурси.

Минулого року  у межах просторового планування забезпечили резервування інвестиційно-привабливих земельних ділянок.

Для інвестиційного розвитку області зарезервували 3938,1 га земельних ділянок.

Syla.news

131 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up