НАБУ запобігло розкраданню 2,25 млрд. грн. бюджетних коштів (Коментарі)

9 лютого територіальне управління Національного антикорупційного бюро презентувало звіт про діяльність, розповівши про результати роботи у Західному регіоні.

Загалом, управління з  грудня 2015 року розслідує антикорупційні провадження і  детективи НАБУ довели, що немає жодної недоторканої особи. Про це свідчать результати роботи У ІІ півріччі минулого року, коли до суду скерували справи голови рахункової палати, очільника фіскальної служби та екс-керівника паливно-енергетичного комплексу. Про це розповів Тарас Лопушанський, директор Львівського теруправління.

Відео 1

Загалом, НАБУ відкрило 480 кримінальних проваджень. Детективами попереджено розкрадання  на суму 2,25 мільярди гривень.

Згідно з рішенням суду, НАБУ стягнуло 131, 6 мільйони гривень.

Як зазначив Тарас Лопушанський, НАБУ – невелика, але його юрисдикція поширюється на 8 регіонів України. Тому важливо співпрацювати з громадськістю та пресою.

Важливою є співпраця з НАБУ із аналогічними структурами іноземних держав, зокрема з Польськими антикорупційними інституціями. Вони пройшли довший шлях становлення і мають досвід, тому на думку директора Львівського теруправління, важливо переймати його досвід.

Нагадаємо, що у січні 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали у Львові чотирьох службових осіб за підозрою у заволодінні понад 300 млн куб.м природного газу НАК «Нафтогаз України» на суму понад 1,4 млрд грн.

Syla.news

378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up