Львівський перинатальний центр обіцяють відкрити в кінці березня

Вчора у Львові з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Під час візиту Прем’єр-міністр України оглянув стан виконання ремонтних робіт у Львівському перинатальному центрі на вулиці Джорджа Вашингтона, 6. Також у Львівському перинатальному центрі виконані роботи з реконструкції системи водопостачання та системи теплопостачання. На проведення цих робіт з міського бюджету Львова виділено 7,4 млн. грн, повідомлє ЛМР.

Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, після огляду стану виконання ремонтних робіт у Львівському перинатальному центрі, у третій декаді березня перинатальний центр відкриють.

Нагадаємо, за кошти міського бюджету в сумі 2,5 млн. грн. ЛМКП «Львівводоканал» у 2017 виконано роботи з реконструкції системи водопостачання перинатального центру, а саме:

  1. проведено очищення та дезінфекцію двох резервуарів запасу води  об’ємом 50 м³ кожний.
  2.  проведено заміну водопровідних вводів та внутрішньо майданчикових мереж поліетиленовими трубами діаметром 110-160 мм загальною довжиною 210 п.м.
  3. проведено заміну труб зовнішніх мереж пожежогасіння довжиною 100 п.м. з влаштуванням 3-ох пожежних гідрантів на території закладу.
  4.  проведено ремонт будівлі насосної станції (ВНС): ремонт покрівлі, ізоляція фундаментів, внутрішньо-оздоблювальні роботи, заміна вікон та дверей, влаштування вентиляційної системи, влаштування фундаментів під насосне обладнання.
  5. реконструкцію системи електроживлення ВНС.
  6. повну заміну насосного обладнання:

– встановлення сучасної насосної станції питного водопостачання з частотним регулюванням (4 насоси продуктивністю  38 м ³/ год. та напором 40 м. в. ст. )

– встановлення насосної станції пожежогасіння (2 насоси продуктивністю 90 м ³/ год. та напором 15 м. в. ст.).

Також за кошти міського бюджету в сумі 4,9 млн. грн. ЛМКП «Львівтеплоенерго» у 2017 році виконало та продовжує виконання таких робіт з ремонту системи теплопостачання перинатального центру:

– замінено 232 м зовнішніх теплових мереж (діаметром 159 мм) попередньоізольованими трубами;

– встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники (замість трубчатих) на опалення, 1 мережевий та 2 рециркуляційні насоси (фірми Willo).

З 11 січня 2018 року здійснено переключення системи опалення перинатального центру на нове обладнання та розпочато демонтаж існуючого теплотехнічного обладнання системи гарячого водопостачання ЦТП.

Зокрема, буде встановлено 2 сучасні пластинчасті теплообмінники на гаряче водопостачання та 1 мережевий насос (фірми Willo).

Після монтажу цього обладнання буде здійснено переключення системи гарячого водопостачання на нове обладнання.

Теплопостачання (опалення та гаряче водопостачання) перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 здійснюється від магістральних теплових мереж ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» через ЦТП на вул. Дж. Вашингтона, 6а.

Syla.news

551 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up