Чи дотримуються львів’яни антитютюнового закону?

В четвер, 8 лютого у прес-центрі Syla.news (пл.Яворського, 1) відбулась прес-конференція на тему “Як змінилося виконання антитютюнового законодавства за останні 2 роки: результати громадського моніторингу.”

У минулому році було виявлено лише одне порушення законодавства щодо заборони куріння у громадських закладах харчування. Про це розповів представник коаліції “За вільний від тютюнового диму Львів” Петро Рой.

Загалом у період з 2010 по 2017 рік кількість курців у ресторанах зменшилась на 20%. Проте, зазначає головний лікар Львівського обласного центру здоров’я та координатор міжнародного проекту «Профілактика неінфекційних захворювань в Україні» Юрій Островерха, близько 10 мільйонів українців все ж продовжують палити.

За останні три роки звернень у відділ контролю за рекламною діяльністю не було. Про це повідомила його завідувачка Олександра Штибель. Чи може це свідчити про байдужість мешканців міста до пропаганди тютюнопаління – питання залишається відкритим.

Однак  Львів продемонстрував хороші показники, зазначив Петро Рой. Адже 97% місцевих ресторанів дотримуються закону про заборону куріння.

Syla.news

 

404 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up