Тиждень пам’яті героїв Небесної Сотні: програма заходів у Львові (Коментарі)

18-28 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди у Львові відбудуться культурно-мистецькі дійства, присвячені загиблим Героям.

Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка підготував дійство за участю хору “Гомін” та відомого львівського виконавця Віктора Винника, учасника гурту “Мері”. Також будуть літературні читання та показ відео подій Майдану.

Готуючись до концерту, організатори намагались зосередити увагу відвідувачів на тих подіях, які змінили українців. Тому концерт буде особливим як для гостей, так і для учасників Майдану та їх сімей.

20 та 28 лютого  у Львівському будинку органної та камерної музики слухачі почують “Літургію” у виконанні вокального ансамблю “Collegium Msicum”, над творчою обробкою якої працював знаменитий композитор Станіслав Людкевич.

Духовну музику завжди сприймали як частину релігійного обряду. Тому організатори мають на меті показати, що Літургія – це перш за все мистецький твір – зазначив заступник директора Будинку органної та камерної музики Тарас Демків.

Заходи, присвячені пам’яті героїв Небесної Сотні проводитимуться у львівських бібліотеках, біля пам’ятника Тарасові Шевченку та у народних домах у смт. Винники, Рудне та мікрорайоні Левандівка.

Syla.news

107 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up