Антитютюновий закон обговорять на прес-конференції у Львові

У четвер, 8 лютого об 11:00 у прес-центрі “Syla.news”, що знаходиться на площі Яворського, 1 (ІІ поверх) відбудеться прес-конференція на тему “Як змінилось виконання антитютюнового законодавства за останні 2 роки: результат громадського моніторингу закладів ресторанного господарства у м. Львів”.

На прес-конференції будуть представлені результати громадського моніторингу щодо дотримання заборони на куріння в приміщеннях кафе, барів та ресторанів м.Львова.

Протягом грудня 2017 р. – січня 2018 р. волонтери коаліції громадських організацій “За вільний від тютюнового диму Львів” провели громадський моніторинг закладів ресторанного господарства з метою оцінити стан виконання Закону України № 2899-IV щодо заборони куріння у закритих приміщеннях кафе, барів, ресторанів .

Результати моніторингу порівняють із даними 2015 року. Це дозволить побачити, як змінився рівень виконання закону, та які прогалини в українському законодавстві необхідно усунути.

Також під час заходу учасники озвучать практичні поради, як можна позбутись шкідливої звички куріння, та нададуть рекомендації, як споживачі можуть захистити своє право на вільне від тютюнового диму повітря у приміщеннях кафе, барів та ресторанів.

Ці та інші питання обговорюватимуть:

  • Юрій Островерха, головний лікар Львівського обласного центру здоров’я, координатор міжнародного проекту «Профілактика неінфекційних захворювань в Україні»
  • Анна Мармуляк, депутат Львівської міської ради ;
  • Представник інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області;
  • Петро Рой, представник коаліції “За вільний від тютюнового диму Львів”

Syla.news

193 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up