Москва озвучила умови повернення своїх спостерігачів на Донбас

Російська сторона вимагає мандат з гарантіями та правами для своїх військовослужбовців.

Про це в інтерв’ю “ТАСС” заявив статс-секретар, заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, повідомляє Українська правда.

“Ми виступаємо за те, щоб були забезпечені нормальні, гарантовані умови для роботи і перебування наших військових у СЦКК. Таких умов не було створено, не зважаючи на чотири ноти, направлені російською стороною дипломатичними каналами”, – підкреслив Карасін.

“Спільний центр повинен мати мандат, прописану і затверджену процедуру оформлення документів і порядок їх дій. Тобто, документ, який багато б визначав і гарантував би передбачуваність перебування російських військових у цьому центрі”, – додав він.

“Ми вважаємо за необхідне, щоб у цьому центрі були представлені Донецьк і Луганськ. Це також важлива умова. Думаю, ми маємо право вимагати, щоб були створені нормальні цивілізовані умови для перебування наших представників”, – наголосили у російському МЗС.

Раніше у Росії заявили, що для повернення російських офіцерів в Спільний центр з контролю і координації Україні потрібно “припинити провокації” стосовно російських військових.

Як відомо, 19 грудня російські офіцери зі складу СЦКК повернулися до Росії.

Лунали припущення, що це свідчить про намір Росії поглибити збройний конфлікт. Зокрема, загострення на Донбасі не виключав спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер.

Повернути своїх офіцерів в СЦКК Росію закликали у Франції, Німеччині та Польщі.

Syla.news

470 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up