У Львові утилізуватимуть шприци та інші медичні відходи

Для знешкодження медичних відходів у Львові закуплять інсенератор.

Як повідомляє “Status quo“, на виконання Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для м.Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 27.04.2017 №1881, у міському фонді охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік передбачено 1 мільйон гривень встановлення модульного комплексу (піролізного інсенератора) для утилізації медичних відходів. Відповідальний за виконання природоохоронного заходу – управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Інсенератор забезпечить знешкодження медичних відходів, які утворюються в медичних закладах м.Львова.

Медичні відходи є факторами прямого та опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, а також виникнення інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення. До медичних відходів відносять використані перев’язувальні матеріали, одноразові шприци та системи, рукавички, халати, рентгенівські плівки, інфіковані відходи харчових блоків, заражену кров, шматки шкіри, видалені органи, прострочені, фальсифіковані та конфісковані лікарські препарати і т. п., що утворюються у лікарнях, поліклініках, диспансерах, хоспісах, медичних навчальних закладах, ветеринарних клініках, аптеках, оздоровчих та санітарно-профілактичних установах, судово-медичних та інших лабораторіях, на станціях швидкої допомоги і переливання крові.

Медичні відходи не можуть бути віднесені до побутових відходів, так як, вони містять велику кількість токсичних сполук (насамперед цитостатичні препарати, антибіотики та інші лікарські препарати) і радіоактивні речовини.

Syla.news

509 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up