Під час мітингу на підтримку Пучдемона постраждали 13 людей

У Барселоні біля будівлі парламенту Каталонії в результаті масових заворушень постраждали щонайменше 13 осіб, у тому числі 10 поліцейських.

Про це повідомляє РБК-Україна. Протестувальники вимагали від влади дозволити екс-главі регіону і лідерові руху за незалежність Каталонії Карлосу Пучдемону знову очолити регіон.

Наголошується, що загалом на демонстрацію на підтримку Пучдемона в Барселоні вийшли кілька тисяч людей.

У деяких протестувальників у руках були транспаранти з гаслом “Пучдемон – наш президент”, деякі наділи на себе маски із зображенням обличчя екс-глави Каталонії, який залишив Іспанію через судове переслідування. Кілька сотень людей попрямували до будівлі каталонського парламенту, де стояли кордони поліції.

Протестувальники оточили парламент, а пізніше почали прорив поліцейського оточення. Зупинити прибічників Пучдемона вдалося лише з допомогою виставленого біля будівлі подвійного кільця поліцейських бар’єрів.

30 січня спікер парламенту Каталонії Рожер Торрен вирішив відкласти засідання, на якому депутати мали обговорити кандидатуру Карлоса Пучдемона на посаду голови уряду регіону.

Syla.news

435 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up