Освіта на Львівщині: підсумки 2017-го року

Відкриття нових закладів освіти, підтримка наукової діяльності та рейтинг ЗНО: Департамент освіти і науки Львівської Облдержадміністрації подав звіт роботи за 2017-й рік.

Головною умовою функціонування освіти є своєчасне фінансування відповідних закладів, – розповідає начальниця Департаменту освіти і науки Любомира Мандзій. Тому у 2017 році місто виділило 5,6 млн гривень на розвиток та покращення якості освіти у всіх закладах Львівської області.

У минулому році було відкрито 8 нових шкіл та 9 нових садочків. Загалом у Львівській області функціонують 1242 загальноосвітні заклади середньої освіти.

Читати також:  Націоналісти знають, хто підірвав меморіал польських воїнів на Личаківському

Як розповіла начальниця департаменту, актуальним для 2018 року є питання збільшення закладів дошкільної освіти. До початку навчального року департамент освіти і науки ЛОДА планує створити нові садочки для майже 200 дітей із сіл та селищ міського типу.

Департамент також провів облаштування кабінетів захисту вітчизни, зокрема, кабінетів природничо-математичного циклу для 8 львівських шкіл, на які місто виділило 6,7 млн гривень. Важливим досягненням минулого року є підключення 102 шкіл до мережі інтеренет.

Варто зазначити, що обласна адміністрація підтримує як молодих, так і уже відомих фахівців у сфері науки та досліджень. Для них у минулому році було виділено майже 30 тисяч гривень та 150 премій.

Читати також:  "Укрпошта" стане швидшою

За результатами ЗНО, Львівська область посіла друге місце у рейтингу областей України серед учнів, які здали тестування на 200 балів.

Попри виконану у минулому році роботу, пріоритетними завданнями для Департаменту освіти і науки все ж залишається покращення якості освіти та облаштування навчальних закладів та їх модернізація.

Syla.news

449 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up