“Голос землі”, який можна не лише “почути”, а й побачити…

Виставка Марії Ворончак – це 9 картин, у яких авторка зобразила красу землі через прості і звичні образи. Кожна картина – це своєрідна кольорова головоломка, у якій легко можна впізнати звичні нам речі.

Крізь призму кольорів, ліній та форм авторка пропускає тонкі вібрації звучання невловимої музики земної тверді, що супроводжує нас від народження і до смерті.

Назву виставка отримала не випадково. Окремі картини, такі як “Спрагла пора”, Забуті джерела” та “Стара криниця” – це голос тої землі, яку потрібно берегти і про яку необхідно піклуватись, зазначає художниця.

Читати також:  Львівгаз розповів, що саме зміниться у платіжках

0:31-1:12

Картина вгорі: “Спрагла пора”

 

Картина “Стара криниця”

 

Картина “Забуті джерела”

Про авторку:
Марія Ворончак народилася 14 січня 1973 року в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області.

Основні уроки образотворчої грамоти отримала в період навчання на художньому факультеті Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Після закінчення університету працювала керівником художньої студії в місті Теребовлі і викладачем рисунку та живопису в Теребовлянському училищі культури. Тоді ж малює перші живописні полотна і стає учасницею обласних молодіжних виставок в місті Тернополі.

Читати також:  V гра II сезону від "Глуздогерць"

У 2001 році художниця переїжджає до Відня (Австрія), де відкриває перші персональні виставки та бере участь в групових міжнародних виставках.

В 2011 році повертається в Теребовлю і присвячує себе улюбленій справі. Основна образотворча техніка – олійний та акриловий живопис. З 2015 року постійна учасниця всеукраїнських виставок.

В 2017 році стала членом Національної спілки художників України.

Syla.news

811 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up