Адміністрація міського голови витратила 12 млн. грн за минулий рік

Адміністрація міського голови витратила 12 млн. грн за минулий рік

Основні напрямки, по яких працювала «Адміністрація міського голови» та на що витрачалися кошти, під час звіту за 2017 рік розповів в.о. цього департаменту Євген Бойко.

За минулий рік весь кошторис департаменту складав понад 12 мільйонів гривень. Рівень фактичних видатків – трохи менше 12 мільйонів. Актуальної заборгованості на сьогодні немає. Загалом, у штаті департаменту працює 53 особи, розповідає Євген Бойко.

Департамент  «Адміністрація міського голови» підпорядковується безпосередньо міському голові і виконує функції його патронатної служби, забезпечуючи здійснення міським головою повноважень, передбачених чинним законодавством України.

Департамент є підзвітним і підконтрольним міській раді, відповідальним за виконання частини повноважень виконавчих органів міської ради, покладених на нього у встановленому порядку.

Читати також:  У Львові почали реставрацію "Криниці з левами"

Управління інформаційної політики, в складі якого працює відділ промоції, працював по трьох головних напрямках: міська промоція, промоція міста Львова в Україні та промоція міста закордоном. Зокрема, минулого року відділ репрезентував концептуальний підхід до відзначення для міста. Свято відбувалося під гаслами «День міста – день міста натхнення»

Окремо департамент розвивав роботу по розвитку інформування через соціальні мережі і вже цього року має амбіцію вийти комунікацію прес-служби з гарячою лінією міста та оновити оперативність подачі інформації.

Загалом, «Адміністрація міського голови»  у 2018 році продовжуватиме роботу по таких напрямках:

Розробка та впровадження організаційно-функціональних заходів для реалізації єдиної політики у сфері інформаційної і внутрішньої політики міської ради, її зовнішніх відносин та контролю за виконанням цих заходів.

Читати також:  Львівський аеропорт став мільйонником

Забезпечення прозорості та відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування м. Львова, висвітлення питань роботи міської ради, виконавчого комітету і міського голови, їх позиції з актуальних питань перед територіальною громадою міста.

Реалізація зовнішньої політики територіальної громади міста відповідно до зовнішньополітичної стратегії держави Україна, налагодження та впровадження взаємовигідної співпраці з іноземними партнерами.

Формування позитивного сприйняття м. Львова, популяризація міста, поширення позитивних знань про Львів в Україні та за кордоном.

Забезпечення ефективного виконання посадовими особами місцевого самоврядування своїх обов’язків, належного здійснення виконавчими органами, підприємствами, установами та організаціями комунальної власності фінансово-господарської діяльності через виконання контрольних функцій.

Syla.news

553 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up