ЄП підтримав введення санкцій проти Польщі

ЄП підтримав введення санкцій проти Польщі

У понеділок, 29 січня, комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив запуск процедури введення санкцій проти Польщі через місцеву судову реформу.

Як повідомляє nv.ua, за резолюцію про застосування статті 7 Договору про Європейський Союз щодо Польщі проголосували 33 члени комітету, дев’ять – проти. Відповідно до зазначеної статті, право голосу Польщі в Раді ЄС може бути призупинено.

Читати також:  Глава МЗС Польщі відмовився відвідати у Львові «Тюрму на Лонцького»

У резолюції профільний комітет Європарламенту “вітає рішення Європейської комісії від 20 грудня 2017 року з забезпечення виконання положень статті 7 Договору про ЄС у зв’язку з ситуацією в Польщі та підтримує звернення Єврокомісії до польської влади для вирішення проблеми”.

Нагадаємо, 20 грудня 2017 року Єврокомісія запустила процедуру введення безпрецедентних санкцій проти Польщі через місцеву судову реформу. На думку Брюсселя, запланована в країні судова реформа ставить під загрозу принцип верховенства права. Польщі дали три місяці на перегляд реформи, інакше ЄС може позбавити Варшаву права голосу.

Читати також:  Конфронтація між поляками й українцями приводить до спільної поразки – звернення діячів України і Польщі

Незважаючи на рішення Єврокомісії, президент Польщі Анджей Дуда підписав закони про Верховний суд і Національну судову раду.

Syla.news

468 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up