"Учасники АТО отримали 100 мільйонів грн. за 2017 рік" - звіт ЛМР

“Учасники АТО отримали 100 мільйонів грн. за 2017 рік” – звіт ЛМР

Про те, як ще мерія допомагала і допомагатиме українським захисникам, розповіла Галина Слічна під час звіту департаменту гуманітарної політики.

У місті функціонує комплексна програма підтримки учасників АТО та сімей загиблих. Минулого року влада виділила 100 мільйонів гривень для виплати матеріальної допомоги учасника бойових дій. 1000 захисників отримали по 100 тисяч гривень.

Виділялися кошти і на допомогу батькам загиблих бійців, оздоровлення дітей солдатів, а також на реабілітацію солдатам, що мають різні групи інвалідності.

Читати також:  АТО: один військовий загинув, ще чотири поранені

У 2018 році, відповідно до Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції, 1000 бійців АТО зі Львова отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Ця програма діятиме у Львові до 2020 року, тому ще по 1000 бійців отримають виплати у 2019 і 2020 роках.

Прийом заяв на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що працює на вул. Пекарській, 41, а формує черговість включення у список на отримання допомоги виключно громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО, що діє при Центрі. Комісія формує рекомендаційний список, а рішення про його затвердження або внесення правок приймає виконавчий комітет Львівської міської ради.

Читати також:  У Львові подорожчає проїзд у громадському транспорті

Syla.news

441 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up