Підвищення зарплат, співпраця з громадянами та не лише - фіскальна служба підсумувала 2017 рік

Підвищення зарплат, співпраця з громадянами та не лише – фіскальна служба підсумувала 2017 рік

Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро повідомив, що за минулий рік до загального фонду Держбюджету надійшло майже 10 мільярдів гривень, що значно більше, аніж у січні-грудні 2016 року.

В Управлінні також зазначають, що у 2017 році відбувся значний приріст платежів, порівняно із 2016 роком. Зокрема, податок на додану вартість збільшився на 41%, податок на доходи з фізичних осіб – на 43%, рентні платежі (нафта, газ, конденсат) збільшили бюджет на 43%, акцизний податок з вироблених в Україні товарів зріс у 3,5 разів.

Читати також:  У Львові зруйнували пам'ятник комуністу

Щодо податку на землю, то приріст надходжень у минулому році склав лише 15%  (129,6 млн гривень). Це майже втричі менше, аніж у попередніх роках. Проте у Головному управлінні переконані, що цього року показники все ж збільшаться.

Варто також відзначити роботу податкової поліції щодо незаконного перевезення товарів через кордон. Під час перевірок, які проводились минулого року, було вилучено товари на суму майже 10 млн гривень.

Читати також:  Явка виборців у Львові сягнула 70,3 %

Загалом у Львівській області до місцевих бюджетів надійшло 9,5 мільярдів гривень.

Syla.news

483 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up