На банки та держустанови Нідерландів здійснили кібератаки

Хакери атакували три нідерландських банки, податкову і митну службу країни.

Про це повідомляє Європейська правда.

У понеділок від DDoS-атаки постраждав сайт податкової та митної служби. Упродовж атаки, яка тривала близько десяти хвилин, сайт був погано доступним.

Вранці банк Rabobank повідомив, що через хакерські атаки не працює його мобільний та інтернет-банкінг.

На вихідних хакерських атак зазнали найбільші банки Нідерландів ABN Amro і ING. У понеділок ці два банки відновили роботу своїх сервісів.

Представник Центрального банку Нідерландів назвав ці атаки винятковими.

“Здавалося, що все було гаразд після великої DDoS-атаки на ING в 2013 році. Тепер нам явно потрібно реагувати і ми обговорюємо це з банками”, – зазначив представник банку.

Хакерські атаки, від яких постраждали три найбільші голландські банки, здійснювалися з російських серверів.

Про це повідомляє видання De Telegraaf з посиланням на компанію ESET, яка спеціалізується на питаннях цифрової безпеки. “Це не обов’язково означає, що виконавці атак також у Росії – вони можуть бути будь-де” – зазначають спеціалісти.

Як повідомили в компанії, хакери використовували так званий ботнет – мережу заражених комп’ютерів. Використовуючи програму Zbot, вони віддалено направляли сигнали пристроїв відвідати певні сайти і тим самим перевантажували сервери, нездатні впоратися з різким зростанням числа відвідувачів. При цьому командні сервери знаходилися переважно в Росії.

Мотиви хакерської атаки поки незрозумілі – вони можуть бути як керовані державою, так і діями знуджених підлітків. В ESET при цьому очікують нових атак.

Syla.news

453 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up