МЗС засуджує включення підрозділів окупованої Південної Осетії до складу ЗС РФ

МЗС засуджує включення підрозділів окупованої Південної Осетії до складу ЗС РФ

МЗС України рішуче засуджує ратифікацію Державною думою РФ угоди про порядок включення збройних сил окупованої Південної Осетії в ВС РФ.

Окрім того, Москва також пішла на ще кілька провокацій стосовно окупованих регіонів Грузії. Так, у Цхінвальському районі російська окупаційна влада відкрила митний пункт Ахалгорі та створила спеціалізований митний пункт у Сухумі в Абхазії.

Читати також:  Між Україною та ОАЕ запрацював безвіз

“Цей черговий провокаційний крок є продовженням політики Кремля щодо дестабілізації ситуації в Чорноморському регіоні та підриву архітектури європейської безпеки”, – вважають у Києві.

Окрім того, українські дипломати закликали Росію виконувати свої зобов’язання в рамках міжнародного права та вивести всі свої збройні формування й окупаційні адміністрації з тимчасово окупованих територій Грузії та України.

Читати також:  Україна звернулась до ОБСЄ з проханням продовжити мандат СММ на рік

МЗС України висловило свою непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Syla.news

486 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up