Львів перший у рейтингу прозорості та успішності міст по роботі з тваринами

Львів отримав найвищі відзнаки рейтингу міст України щодо прозорості та успішності завдяки роботі ЛКП «Лев» з безпритульними та господарськими тваринами.

Такий рейтинг оприлюднила на своїй сторінці 29 січня міжнародна платформа з ідентифікації тварин Animal-ID.info. «До вашої уваги рейтинг прозорості та успішності міст по роботі з тваринами. У Львові працюють більшість сервісів, успішність роботи прослідковується в основних показниках», – йдеться у повідомленні.

«Рейтинг від Animal-ID.info брав за основу підрахунки тварин у містах України та імплементовані сервіси в місті», – пояснив СЕО та співзасновник Animal-ID.info Віктор Копач.

Директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак додає: «Ми знайшли дієву модель роботи з безпритульними тваринами, гуманного скорочення їх чисельності. З 2014 року в місті ми запровадили комплексну програму: системна стерилізація → вакцинація → адопція (або відпуск під нагляд опікуна). Останній пункт означає, що ЛКП «Лев» надає хвостатим безпритульним не лише ветеринарні послуги, лікування і догляд, але й шанс знайти новий дім. За минулий рік ми прилаштували у нові домівки майже 550 чотирилапих безхатьків».

Крім того, підприємство продовжує безкоштовно чіпувати домашніх собак. За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: 068 535 4545.

Syla.news

484 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up