Громадські організації вчитимуться писати проекти для отримання технічної допомоги

Громадські організації вчитимуться писати проекти для отримання технічної допомоги

30 січня у стінах Львівської облдержадміністрації відбувся навчальний семінар, де представники департаменту міжнародної технічної допомоги презентували громадським організаціям свої послуги з підтримки написання проектних заявок до міжнародних фондів.

Основне завдання департаменту – навчання проектному менеджменту для об’єднаних територіальних громад, людей із особливими потребами та громадських організацій. Минулого року представники ЛОДА допомагали районним представникам громадських організацій правильно оформлювати та писати заявки на отримання міжнародної технічної допомоги до фондів та установ, залучати кошти на проектні потреби. Про це розповіла Валентина Когут, начальник відділу співпраці з донорами Департаменту міжнародного технічного співробітництва облдержадміністрації.

Читати також:  #Перший день Lviv Media Forum (відео)

Тому департамент вирішив презентувати свої послуги з навчання для ГО і проводить щотижневий анонс можливостей, які вони можуть використати для залучення міжнародної технічної допомоги.

Громадські організації вчитимуться писати проекти для отримання технічної допомоги

Крім того, представники ЛОДА готові допомогти у написанні проектної заявки під кожен конкретний проект.

Раніше, 24 січня відбувся навчальний семінар з розвитку навичок проектного менеджменту та організації департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітницва Львівської ОДА у партнерстві з Львівським відокремленим підрозділом Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Читати також:  Школярі безкоштовно їздитимуть у транспорті на період навчання. Міська рада Львова затвердила рішення

Цільовою групою заходу стали понад 30 представників ОТГ, левова частка яких представляла саме новостворені ОТГ Львівщини. Відтак, семінар мав на меті не лише продемонструвати громадам можливості і механізми залучення міжнародної технічної допомоги, а й сприяти знайомству і подальшій співпраці основних стейкхолдерів у цій сфері на території Львівської області – представників влади, активних членів громад, провідних громадських організацій у питаннях залучення МТД і проектного менеджменту.

Syla.news

500 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up