Для людей з інвалідністю створять нові осередки

Для людей з інвалідністю створять нові осередки

«На вулиці Костя Левицького, 67 облаштують відділ соціального захисту у форматі «Прозорий офіс» – запевнили у міськраді.

У прес-службі Львівської міськради поінформували: «У 2018 році у Львові планують створити два нових осередки денного перебування для осіб з інвалідністю – на вулиці Кирилівській, 3а й на вулиці Роксоляни, 23. Також, за фінансової підтримки Німеччини, на вулиці Угорській, 2 запрацює центр соціальної підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб. Окрім того, на вулиці Костя Левицького, 67 облаштують відділ соціального захисту у форматі «Прозорий офіс». Про це розповів керівник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин».

Читати також:  Музей міста проведе в підземеллі львівської Ратуші майстер-клас для дітей

Чиновник також конкретизував: «Щодо основних цілей на 2018 рік, то плануємо відкрити в Личаківському районі сучасний відділ соціального захисту, який буде працювати за принципом роботи «Прозорий офіс». Це пілотний проект, який реалізовують в містах України для запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики. Станом на зараз тут тривають роботи з реконструкції приміщень».

Керівник управління соціального захисту ЛМР додав: «Пріоритетом також є відкриття нових осередків денного перебування для осіб з інвалідністю, щоб забезпечити для них можливість вести активний спосіб життя у супроводі фахівців. В цьому році спільно з «Джерелом» плануємо відкрити такі осередки у Шевченківському і Залізничному районах міста. А взагалі амбітною метою є відкриття таких осередків в кожному районі нашого міста».

Читати також:  У Львові почалося будівництво Innovation District ІТ Park

У міськраді також розповіли: «Зокрема, перший центр денного перебування для осіб з інвалідністю відкрили торік спільно з навчально-реабілітаційним центром «Джерело» на Дністерській, 12. Наступний осередок відкриють на вулиці Кирилівській, 3а впродовж першого кварталу цього року. І вже до кінця року планують відкрити такий центр на вулиці Роксоляни, 23».

Ігор Кобрин зазначив також: «Ще одним великим нашим проектом буде відкриття центру соціальної підтримки для дітей-сиріт і внутрішньо переміщених осіб на вулиці Угорській, 2. Тут окрім тимчасового проживання, можна буде отримати фахову юридичну та психологічну допомогу».

Syla.news

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up