У Манафорта була своя людина в кожному міністерстві України, – розслідування

Керівник передвиборної кампанії президента Трампа та екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт під час своєї роботи в Україні мав “тіньовий уряд”, а також вплив на кожне міністерство тодішнього Кабміну.

Про це йдеться в розслідуванні The Atlantic, повідомляє РБК-Україна. За словами одного з заступників Манафорта і його партнера по бізнесу Года Гейтса в Україні активно працювала група лобістів з Вашингтона. “Ви повинні розуміти, що ми працюємо в Україні довгий час, та у Пола є ціла окрема тіньова урядова структура… В кожному міністерстві у нього була своя людина”, – сказав Гейтс.

Як зазначає автор розслідування, тільки невелика жменька американців-нафтовиків, шпигунів “холодної війни”, може стверджувати, що коли-небудь накопичувала такий вплив в іноземній владі.

Також повідомляється, що майже десять років Манафорт розраховував в першу чергу на одного клієнта, хоча і надзвичайно прибуткового, і був головним політичним стратегом для Віктора Януковича, з яким він розвивав дуже особисті відносини.

Олег Волошин, колишній прес-секретар міністерства закордонних справ, заявив журналістам, що його власний начальник, міністр закордонних справ, зрештою звернувся до Манафорта з проханням донести до Януковича повідомлення й аргументувати свої зовнішньополітичні пріоритети від його імені. “Янукович буде слухати його (Манафорта, – ред.), тоді як наші аргументи були проігноровані”, – пояснив Волошин.

Федеральний суддя в США заявила, що судовий процес над колишнім керівником передвиборної кампанії президента Трампа та екс-радника Віктора Януковича Полом Манафортом і його співробітником Річардом Гейтсом не може початися в травні. За її словами, процес може початися у вересні або в жовтні.

Syla.news

474 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up