Поліція жорстоко затримала учасників екозахисної акції (Відео)

28 січня у Львові під стінами Цирку на вулиці Городоцькій активісти громадських організацій «Екологічна платформа» і «Чорний стяг» проводили акцію за цирк без тварин. Під час пікету представники національної поліції жорстоко і без пояснень застосували силу проти активістів, затримали їх та доставили у райвідділ.

Активісти повідомили, що проти них невиправдано застосували силу, били, погрожували зламати, а дівчат називали «шмарами».

Поліція вже потім пояснила свої дії тим, що один з активістів не реагував на зауваження правоохоронців, після чого його затримали, обшукали та виявили у наплічнику арматуру, ніж та кастети. У якості превентивного заходу, полісмени затримали та обшукали всіх активістів, розповідає капітан поліції Валерій Чистяков.

 

На думку одного з лідерів учасників акції Дмитра, акцію зірвали навмисне.

Один із лідерів акції протесту запевнив поліцію, що не знає про кастети та іншу зброю, а наявність арматури пояснив тим, що учасники  акції – люди робітничих професій.

Через декілька хвилин після початку протесту на площі перед цирком з’явились невідомі особи, які кидали у сторону поліції та протестувальників димові шашки. Правоохоронці затримали активістів. Деталі з’ясовуються.

Згодом активісти написали на своїй сторінці у Facebook:

“Сьогодні наш пікет Львівського цирку був зірваний. Акція була офіційно зареєстрована і її метою було привернути увагу громади до вистави цирку “Континенталь”, в якій використовують білих тигрів та інших тварин. Ще перед акцією до Цирку стягнули кілька автобусів з поліцейськими в повній амуніції. Перші кілька хвилин пікету пройшли спокійно, поки в нас не почали кидати сніжки і димові шашки молоді чоловіки з символікою азова і misantropic division. Після цього поліція почала затримувати нас, а не провокаторів. При цьому вони рвали наші плакати і топтали банери. Пояснюючи свої дії тим, що ми “черти” и “давить вас на*уй, разве вы люди”, поліцейські шарпали нас, кидали на землю, заковували в наручники. Одного з активістів уже зв’язаного і беззахисного били берцом по голові. Загалом травми отримала третина активістів. З дівчатами себе вели не краще. Коментарі типу “а *уя резинового не желаете”, “а вареник себе тоже прокололи”, “вы не женщины, вы шмары е*аные” летіли звідусіль. При цьому підстав для затримання представники “закону” не називали, мабуть тому, що їх не було.

Україна стає схожою на Білорусь і Росію – поліцейською державою, де права людини ігноруються, а мирні зібрання розганяються поліцейськими з використанням ультраправих провокаторів.”

Пересічні перехожі акцію підтримали. На думку містянина пана Михайла, сьогодні цирк з тваринами є огидним явищем.

Директор львівського цирку говорить, що тварини утримуються в належних умовах, їх добре годують і що акція за права тварин – проплачена, аби відволікти людей від реальних проблем.

Наразі, як інформують самі активісти, затриманих відпустили.

Syla.news

716 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up