Пенсіонерів залучають до активної участі у житті міста та громади

Люди старшого віку зможуть стати активними учасниками розвитку громади – представники ЦНАПів на спеціальних тренінгах розповідатимуть, як легко і без зайвих турбот користуватись адмінпослугами.

Громадська організація «Золоті Роки» разом із місцевими Центрами надання адміністративних послуг проводить тренінги на тему “Інструменти комунікації та участі в житті громади”, які  відбуваються в рамках проекту «Єднання поколінь на користь громади». Організатори запевняють, що такі проекти дозволять людям старшого покоління активніше долучатись до заходів, які безпосередньо впливають на громадське життя міста.

Читати також:  Частина Львова не матиме гарячої води. Адреси

Як зазначає організаторка, це буде серія навчань, які проводитимуть представники ЦНАПу.

Для громадських активістів такі проекти є надзвичайно важливими, запевняє голова ГО “Золоті Роки” Людимила Гришко, адже мають на меті допомогти старшим людям адаптуватись до особливостей сучасного технічного світу та зробити користування послугами ЦНАПів зручнішими.

Під час вступної лекції присутні ознайомились із роботою ЦНАПів, заповнили спеціальні анкети учасників, а також перевірили, як відбувається процес реєстрації громадян безпосередньо в установах надання адміністративних послуг.

Читати також:  Юридичний департамент ЛМР розповів про успіхи минулого року (Коментарі)

Syla.news

530 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up