ПАРЄ закликала уряд України забезпечити політичні та соціальні права переселенців

ПАРЄ закликала уряд України забезпечити політичні та соціальні права переселенців.

У резолюції про гуманітарні наслідки війни в Україні, що була прийнята 23 січня 2018 року, ПАРЄ закликає уряд України поставити одним із своїх пріоритетних завдань прийняття комплексної стратегії стосовно переселенців, забезпечення їх політичних та соціальних прав, а також їх ін- теграції.

Окрему увагу у резолюції приділено питанням зниклих без вісти та полонених осіб.

Так, ПАРЄ наголосило на необхідності якнайшвидшого прийняття законопроекту про правовий статус осіб, зниклих безвісти, а також урядової програми надання допомоги сім’ям зниклих безвісти та полонених осіб.

Крім того, ПАРЄ закликало спростити процедуру отримання соціальних та пенсійних виплат, для чого пропонується відв’язати процедури виплати пенсії від процедури отримання статусу переселенця; розробити механізми забезпе- чення виборчих прав переселенців на всіх виборах, у тому числі на місцевому рівні; розробити національний ме- ханізм компенсації жертвам серед цивільного населення, які були поранені або чиї родини загинули внаслідок бойо- вих дій; забезпечити право на адекватне житло тощо.

Syla.news

377 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up