Міська рада Львова подала фінансовий та економічний звіти

У департаменті фінансової політики за 2017 рік було підготовлено понад 300 проектів та опрацьовано близько тисячі інформаційних завдань департаменту фінансів ОДА та Міністерства фінансів України,  проведено 213 тематичних перевірок.

 Також у департаменті було розглянуто 3941 лист з питань складання та виконання міського бюджету.

Зокрема, зазначають у департаменті, показник фінансових порушень та їх ліквідація за останній рік значно підвищився, що свідчить про якісно виконану роботу фінансових установ.

В області також діють районні фінансові відділи, які надають адміністративну та соціальну фінансову допомогу підприємцям.

Департамент економічного розвитку під час публічного звіту повідомив, що рівень середньої зарплати у минулому році у найбільших львівських підприємствах становить від 162 366 грн (ТОВ “Сілего Технолоджі”, ІТ-сфера) до 10 492 грн (Міжнародний аеропорт ім. Данила Галицького).

У 2017 році було створено 11 670 робочих місць та зареєстровано  7 710  фізичних осіб-підприємців. Щодо заборгованості з виплати заробітної плати, то Львів перебуває на восьмому місці серед найбільших міст України. Його показник – 16,0 млн грн. У той час як загальний державний борг становить 2 581,7 мнл грн.

Також були оприлюднені заходи управління, спрямовані на спрощення процедур та відкритість у роботі департаменту. Сюди належать наповнення сайту УКВ – mayno.lviv.ua, графік проведення аукціонів та конкурсів з приватизації та оренди майна.

Важливим етапом у розвитку департаменту є зменшення кількості документів, необхідних для надання адміністративних послуг.

Як зазначають у департаменті, цей рік для його працівників був успішним. Окрім кадрових змін, змінився й підхід до аналізу та опрацювання економічної інформації.

Минулого року у департаменті економічного розвитку очікували на надходження до міського бюджету 23,7 млн грн від розміщення реклами по місту. Проте цей показник перевищив очікування на більш, аніж 2,5 мнл гривень.

У 2017 році департамент економічного розвитку створив десятки спільних проектів із місцевими підприємцями на підтримку львівського виробника.

Syla.news

649 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up