У Львові вирішать, що робити із комплексом “Цитадель”

Планується створення робочої групи для опрацювання концепції інтегрованого розвитку та збереження ландшафтного комплексу «Цитадель».

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 26 січня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Завданням робочої групи буде підготувати ідеї для опрацювання концепції інтегрованого розвитку та збереження ландшафтного комплексу «Цитадель»; напрацювання планів щодо проведення воркшопів, форумів, конференцій з залученням провідних спеціалістів з України та світу для вирішення проблеми пошуку напрямків функційного наповнення та ландшафтного упорядкування території комплексу.

«Ми, не маючи підходу до проблеми, не можемо розробити стратегію розвитку «Цитаделі». Для того, щоб зрозуміти, куди рухатись далі, потрібно провести містобудівні дослідження, залучити фахівців. Це перші кроки до розвитку «Цитаделі», – пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Syla.news

481 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up