У Львові створять центр по роботі з електронним квитком

Пасажири зможуть придбати квитки для електронної оплати проїзду та поповнити їх у новому центрі Львівавтодору.

Як інформує “Твоє місто“, ЛКП «Львівавтодор» отримав у оренду приміщення на вулиці Горбачевського, 10 для створення, центру по роботі з е-квитком. Відповідне рішення затвердили на сесії Львівської міської ради, передає Zaxid.net.

Відповідно до ухвали, Львівавтодор отримав приміщення в оренду на три роки, загальною площею 495,7 м кв. Приміщення майбутнього центру Львівавтодору будуть розташовані на перших двох поверхах.

За адресою Горбачевського, 10 Львівавтодор планує створити Центр обслуговуваня пасажирів громадського транспорту, в межах впровадження е-квитка, де львів’яни зможуть придбати картки для електронної оплати проїзду та здійснити поповнення ції картки. Там же функціонуватиме кол-центр для пасажирів.

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року у Львові підписали угоду щодо кредитного фінансування проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті міста. Таким чином, Львів отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка.

Назву електронного квитка визначили львів’яни через соціологічне опитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав найшвидше таку пропозицію.

Syla.news

446 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up