У Львові пікетуватимуть цирк із тваринами

28 січня у Львівському державному цирку стартують вистави цирку «Континеталь», у програмі якого передбачені номери: «Дресура з веселими таксами» та «Атракціон «Білі тигри та леви».

Львівські зоозахисники обурені цирковою програмою з використанням тварин, тому закликають мешканців і гостей міста бойкотувати цирк та вийти на пікет, – інформує 032.ua.

Як розповіли у коментарі для 032.ua організатори пікету, представники львівської «Екологічної платформи», такі пікети проводять у місті періодично, як тільки до Львова приїжджають вистави з тваринами.

«Ми вважаємо, що дикі тварини повинні знаходитись у своєму природному ареалі, а замість того їх катують на “потіху” публіки. Ми співчуваємо тваринам і намагаємося своїми акціями розповісти людям про те, що тваринам в цирку погано, що вони там страждають і таким чином знизити попит на вистави», – пояснили еко-активісти.

У «Екологічній платформі» вважають, що пікети змусять власників цирків відмовитись від номерів з тваринами.

«Крім того, глядачі повинні розуміти, що закатована і божевільна від самотності тварина може в будь-який момент вийти з-під контролю прямо під час виступу і стати загрозою для глядачів та їхніх дітей, як уже неодноразово траплялось. Як показує практика, заборони цирків з тваринами “зверху” нічого не дають і деякі цирки їх успішно ігнорують, тому наш метод дії – в першу чергу зниження попиту», – додали активісти.

Пікети відбудуться 28 січня об 11:30 та 15:30 біля будівлі Львівського цирку по вул. Городоцькій, 83, якраз перед початком вистав.

Syla.news

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up