Львівська міська рада подарувала квартири учасникам АТО

26 січня Львівська міська рада урочисто вручила ордери на квартири сім’ям бійців АТО, учасникам бойових дій, які позбавлені батьківської опіки, а особам з інвалідністю І-ІІ групи .

Головним завданням держави, на думку депутата Верховної Ради Оксани Сироїд, є піклування про своїх громадян, особливо – про захисників вітчизни.

Учасники АТО та їх родичі вдячні Львівській міські раді за такий подарунок.

Читати також:  "Учасники АТО отримали 100 мільйонів грн. за 2017 рік" - звіт ЛМР

Як зазначають у міській раді, будівництво будинку для бійців АТО розпочалось наприкінці березня 2016 року. Зараз ведуться роботи щодо благоустрою земельної ділянки біля будинку, які планують завершити до квітня цього року.

Впродовж 2017 року понад 400 львів’ян-учасників АТО отримали земельні ділянки у межах Львівської області. Як зазначають у міській раді, за 2017 рік учасники бойових дій та їх сімї, які мешкають у Львові, отримали виплати на суму понад 107 млн гривень з міського бюджету.

Читати також:  У Львові пройде квест до 75-річчя з дня заснування УПА

Syla.news

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up